Titles you rated
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0