Titles you rated
School-Live!Rated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- TsukimonogatariRated ★ 5.0
- HanamonogatariRated ★ 5.0
- 恋物語Rated ★ 5.0
- 鬼物語Rated ★ 5.0
- 囮物語Rated ★ 4.0
- 傾物語Rated ★ 5.0
- 猫物語(白)Rated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0
NisemonogatariRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 0.5
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0