Titles you rated
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
VivantRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5