Titles you rated
American PsychoRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
HyakuemuRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0