Titles you rated
TedRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The CreatorRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5