Titles you rated
Zero DayRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Dark MatterRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 0.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0