Titles you rated
LifeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0