Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
FluRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5