Movies
Ratings
152
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5