Titles you rated
Lady and the Tramp II: Scamp's AdventureRated ★ 2.0
Joseph: King of DreamsRated ★ 3.0
Return to Never LandRated ★ 2.5
Seoul StationRated ★ 2.0
Gnomeo & JulietRated ★ 1.5
Fresh GuacamoleRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 1.0
RobotsRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.0
InfernoRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5- The Bicycle ThiefRated ★ 3.0