Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 1.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 0.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
HealerRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Listen to My HeartRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0