Movies
Ratings
184
HerRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
CasperRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0