Movies
Ratings
1112 The Pale Blue EyeRated ★ 3.5 The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
 ShameRated ★ 3.0 ShameRated ★ 3.0
 Time LapseRated ★ 3.0 Time LapseRated ★ 3.0
 The Ring VirusRated ★ 1.5 The Ring VirusRated ★ 1.5
 Attack of the Killer DonutsRated ★ 0.5 Attack of the Killer DonutsRated ★ 0.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 RebeccaRated ★ 4.5 RebeccaRated ★ 4.5
 Vanilla SkyRated ★ 3.5 Vanilla SkyRated ★ 3.5
 White FangRated ★ 3.5 White FangRated ★ 3.5
 Basic InstinctRated ★ 3.5 Basic InstinctRated ★ 3.5
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
 MissingRated ★ 3.0 MissingRated ★ 3.0
 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
 BelieverRated ★ 2.5 BelieverRated ★ 2.5
 Saving Private RyanRated ★ 4.5 Saving Private RyanRated ★ 4.5
 My Neighbor TotoroRated ★ 3.5 My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
 CobwebRated ★ 4.0 CobwebRated ★ 4.0
 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
 The PlatformRated ★ 3.5 The PlatformRated ★ 3.5