Titles you rated
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.0
Chrono CrusadeRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 0.5