Titles you rated
- WishRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5