Movies
Ratings
602
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
- Ghost TrainRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 3.0
Ghost MansionRated ★ 2.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Orphan: First KillRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5