Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
While We're YoungRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 2.5
The Young VictoriaRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0