Titles you rated
Inherent ViceRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Last Year at MarienbadRated ★ 1.0
JokerRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0