Titles you rated
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 5.0