Series
Ratings
77
Choco BankRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 2.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
MaskRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0