Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0