Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5