Movies
Ratings
34
Bride WarsRated ★ 5.0
3 GenerationsRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0