Series
Ratings
16
The Good WifeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0