Series
Ratings
32
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
My First First LoveRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0