Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 1.5
TremorsRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
The FlyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5