Movies
Ratings
262
Children...Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0