Series
Ratings
53
IljimaeRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
MaskRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0