Titles you rated
- Koby-KobyRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 3.0
LoversRated ★ 2.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
The Shannara ChroniclesRated ★ 3.5