Titles you rated
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5