Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
After YangRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Rent-a-CatRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0