Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Thirty Thousand Miles in Search of My SonRated ★ 2.5
Blow BreezeRated ★ 2.5- To Be With YouRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Can't Live Without YouRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Working Mom Parenting DaddyRated ★ 3.0
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.0- One Million RosesRated ★ 3.0
- Enjoy LifeRated ★ 3.0
- I Am HappyRated ★ 3.0
BasketballRated ★ 3.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.5
3 Leaf CloverRated ★ 1.0
The FirstbornRated ★ 3.5- Bizarre BunchRated ★ 3.0