Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
The K2Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 0.5