Titles you rated
MasterRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0