Movies
Ratings
622
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0