Series
Ratings
30
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0