Series
Ratings
23
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5