Movies
Ratings
820
MasqueradeRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BrickRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5