Series
Ratings
70
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 2.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0