Movies
Ratings
236
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
QuickRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Shotgun LoveRated ★ 1.5
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 1.5