Movies
Ratings
159
ExhumaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0- Send Me outRated ★ 3.5
- Leave The Door OpenRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Girls on topRated ★ 2.0