Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5