Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 0.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0