Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
The EclipseRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0