Titles you rated
- The First RideRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
2046Rated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0