Titles you rated
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
RansomRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5
JackRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
Once a ThiefRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0- AliveRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 3.5
The Coast GuardRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 1.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 1.5
CrossingRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
General's SonRated ★ 3.5