Titles you rated
Yossi & JaggerRated ★ 4.5
Boy Meets BoyRated ★ 0.5
TitaneRated ★ 4.5
CrashRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
TenetRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 0.5
The Midnight SkyRated ★ 2.5
Into the WildRated ★ 0.5