Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5