Movies
Ratings
34
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5