Movies
Ratings
99
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5